Hamownia

Hamownia jest stanowiskiem pomiarowym umożliwiającym uzyskanie informacji do wyznaczenia charakterystyki osiągów silnika. Pomiar na hamowni pozwala uzyskać informację na temat mocy i momentu obrotowego generowanego przez pojazd. Dzięki pomiarowi mocy i momentu silnika możemy sprawdzić, w jakiej kondycji jest silnik, porównując otrzymane wartości z tymi deklarowanymi przez producenta. Gwarantujemy, że pomiar mocy na hamowni Performance Lab będzie dokładny i dostosowany do każdego typu samochodu.

Hamownia 4×4 w Rzeszowie

Zapraszamy do hamowni 4×4 klientów z Rzeszowa oraz okolic. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny, sprawdzony sprzęt, który gwarantuje otrzymanie precyzyjnych wyników. W hamowni 4×4 posiadamy urządzenia pobierające dane w czasie rzeczywistym.

Pomiar mocy i momentu obrotowego polega na symulacji prawdziwych warunków podczas jazdy auta. W tym czasie zbieramy wartości takich parametrów jak prędkość, temperatura ciśnienia zewnętrznego, ciśnienie doładowania i AFR, moment obrotowy. Zebrane wartości są zapisywane i na tej podstawie jesteśmy w stanie przeprowadzić diagnostykę pracy silnika.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę w hamowni 4×4 zlokalizowanej niedaleko Rzeszowa. Zapewniamy profesjonalne wykonanie usługi nie tylko z zakresu diagnostyki silnika, ale także procedury startu, chiptuningu, czy remapowania skrzyni biegów.

Pomiar mocy i momentu obrotowego

Sprawdzanie osiągów pojazdu to jedynie początek. Pomiar na hamowni jest również nieodłącznym elementem podczas chiptuningu silnika. Każdy miłośnik motoryzacji chce wyciągnąć jak najwięcej ze swojego pojazdu, dlatego wielu kierowców decyduje się na skorzystanie z usługi tuningowania. Możemy przeprowadzić pomiar mocy i momentu obrotowego, a następnie wprowadzić zaawansowane ulepszenia. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami. Mamy możliwość symulacji różnych warunków i obciążeń drogowych w trybie stacjonarnym.

Hamownia stacjonarna w Rzeszowie

Badania na hamowni stacjonarnej w Rzeszowie przeprowadzane są sprawnie. Oferujemy dokładną diagnostykę silnika samochodowego w czasie pracy, a także sprawdzenie działania elementów układu napędowego w Twoim pojeździe. Hamownia jest doskonałym narzędziem diagnostycznym wykorzystywanym przez nas podczas diagnostyki pojazdów. Rejestrowane przez komputer podczas pomiaru diagramy pozwalają na odczytanie dokładnych przebiegów: momentu obrotowego (Nm), mocy (KM), a także mocy strat przeniesienia napędu.

Hamownia to najskuteczniejsze urządzenie, które pozwala też na zweryfikowanie jakości przeprowadzonych modyfikacji. Po wykonaniu badania każdy klient otrzymuje wydruk z diagnostyki oraz pomiaru mocy na hamowni. Zdiagnozujemy oraz znajdziemy przyczynę awarii, dokonamy wyceny usunięcia występującej usterki, a także przeprowadzimy chiptuning na życzenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zachęcamy do kontaktu z firmą Performance Lab poprzez formularz zamieszczony na stronie.