FAQ

Jest to uzależnione od modelu samochodu, a dokładnie sterownika silnika jednak zazwyczaj zajmuje to kilka godzin.

Cena uzależniona jest od sterownika jaki znajduje się w samochodzie. Ceny ustalamy przez wiadomość prywatną na funpage na facebook’u, poprzez kontakt na stronie www oraz telefonicznie.

Nie. W naszej firmie nie korzystamy z gotowców. Modyfikacja polega na odczytaniu oryginalnego oprogramowania oraz wykonaniu logów dynamicznych  silnika i pomiaru na hamowni. Kolejno na ich podstawie modyfikujemy oprogramowanie odczytane z samochodu według potrzeb klienta. Jest to indywidualne strojenie, a nie wgranie mapy tzw. gotowca.

Pierwszym etapem jest ogólny przegląd stanu technicznego samochodu który obejmuje diagnostykę komputerową oraz wykonanie logów dynamicznych. Jeśli samochód nie posiada żadnych usterek to kolejnym krokiem jest pomiar na hamowni. Następnie odczytujemy oprogramowania sterownika silnika i modyfikujemy je na podstawie wykonanych wcześniej logów oraz życzeń klienta. Na koniec ponownie wykonujemy logi dynamiczne, na ich podstawie nanosimy ewentualne poprawki i ponownie wykonujemy pomiar na hamowni w celu weryfikacji otrzymanych przyrostów.

Tak, wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub przez funpage na facebook’u czy poprzez stronę internetową za pomocą formularza i ustalenie terminu wizyty.

Oczywiście, dajemy dożywotnią gwarancję na poprawnie wykonaną usługę oraz na oprogramowanie. Także istnieje możliwość powrotu do oryginału za darmo. Modyfikacje robimy tak, aby były one bezpieczne dla silnika, jednak nie udzielamy gwarancji na silnik i podzespoły, ponieważ nie mamy wpływu na to jak samochód będzie eksploatowany. Nawet seryjny samochód może ulec usterce poprzez niewłaściwą eksploatację.

Tak, modyfikacja „Stage 1” jest to w pełni bezpieczny zabieg dla auta seryjnego. W naszym katalogu mocy możesz sprawdzić jaki bezpieczny przyrost jesteśmy w stanie uzyskać. Oczywiście warunkiem wykonania modyfikacji jest nienaganny stan auta.