EGR OFF

Tuning silnika | EGR OFF

Zawór EGR odpowiedzialny jest za kierowanie części spalin z powrotem do silnika. Jego obecność powoduje zmniejszenie mocy silnika przez co wielu użytkowników samochodów decyduje się na usuniecie tej części. Jego usunięcie może spowodować, że auto osiąga lepsze osiągi w średnim zakresie obrotów. Jednakże, tak jak w przypadku wielu modyfikacji dotyczących tuningu silnika, samo usunięciu zaworu EGR nie wystarczy. Aby samochód był w pełni bezpieczny, a moc silnika faktycznie się zwiększyła, należy jeszcze zoptymalizować oprogramowanie sterownika silnika.

Optymalizacja oprogramowania po usunięciu EGR

W Performance Lab zajmujemy się profesjonalną optymalizacją oprogramowania sterownika silnika po usunięciu EGR, a także usuwaniem błędów związanych z EGR. Jednym z problemów, które mogą wystąpić po wykonaniu takiej modyfikacji jest zapalanie się kontrolki Check Engine. Usunięcie z oprogramowania informacji o obecności w samochodzie zaworu EGR przyczynia się do tego, że podczas jazdy nie występują błędy z tym związane. Po wykonaniu takiej modyfikacji, następuje realne zwiększenie mocy silnika.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na ten temat prosimy o kontakt. Nasi pracownicy udzielą Państwu szczegółowych informacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Performance Lab.