O firmie

NASZA HISTORIA

Poznaj nas bliżej.

Jesteśmy stosunkowo młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Jak wiadomo branża motoryzacyjna rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego ważnym jest aby iść z duchem czasu.

Dzięki temu, że samochody są naszą życiową pasją, ciągle śledzimy nowinki związane z chiptuningiem. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Sprzęt którym dysponujemy pozwala nam podjąć się każdej modyfikacji nawet najnowszych samochodów.

Nasza siedziba obecnie znajduje się w miejscowości Kopcie przy Bosch Car Service leżącej w województwie Podkarpackim oddalonej o 30km od Rzeszowa.

Dysponujemy sprzętem flagowych producentów urządzeń do chiptuningu firm CMD Flashtec oraz Magic Motorsport X17, FLEX oraz Autotuner. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych programów WinOLS, Swiftec do obróbki oprogramowania.

Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem XHP oferującym programy do skrzyni biegów 6HP, 8HP a także DCT 7 biegowych montowanych w BMW.

Posiadamy hamownie stacjonarną 4×4 firmy DynoProject umożliwia obciążeniowe pomiary mocy i momentu obrotowego samochodów. Dodatkowo wyposażona jest ona w synchronizację osi, dzięki czemu xDrive w BMW możemy mierzyć całkowicie bezpiecznie.

auto tuner logo
Swiftec
MAGIC
CMD
ALICNTECH
FLASHTOOL

KATALOG MOCY SAMOCHODÓW

Sprawdź nasz katalog mocy i zobacz, co potrafi Twój samochód.